Asfalto mišinius modifikuojantys priedai

Domina produktas? Pateikite užklausą!

Jei nėra galimybių įvesti Sasobit į bitumo talpas, tuomet galima įvesti į asfalto maišymo agregatą, įvedant kartu su bitumu ar po jo, ir gerai išmaišant. Sasobit gali būti tiekiamas 2 kg polietileno maišeliuose.

Į maišymo agregatą, kaip asfalto mišinius madifikuojantį priedą, galima įvesti ir specialų granuliuotą polimerą Superplast. Pastarąjį priedą reikėtų įvesti kartu su karštomis mineralinėmis medžiagomis ir jam ištirpus gerai išmaišyti kartu su bitumu. Pastarasis mišinių modifikavimo būdas leidžia padidinti asfalto mišinių atsparumą provėžoms.
Rekomenduojama norma: 5% nuo bitumo kiekio.

Sasobit 200x150

Suteikti asfalto mišiniams didesnį atsparumą provėžoms, siūlome įvairius produktus, kuriuos galima įvesti automatizuotu arba rankiniu būdu į maišymo agregatą arba į bitumo talpą.
1) Sasobit – specialus vaškas, kuris labai gerai išsimaišo bitume ir atlieka dvejopą poveikį:
a) mažina bitumo klampą, jo temperatūrai esant 110 laipsnių C – būtent todėl, Sasobit dažnai naudojamas Šiltiems asfalto mišiniams gaminti (Šiltųjų asfalto mišinių gamyba ir klojimas skiriasi nuo tradicinių karštųjų mišinių savo gamybos ir klojimo temperatūra, kuri gali būti 30-40 laipsnių žemesnė).
b) sustiprina bitumą ir padaro asfalto mišinį (dangą) atsparesnę mechaniniam poveikiui, t.y. provėžoms, kuomet Sasobit modifikuoto bitumo temperatūra atvėsta.
Rekomenduojama Sasobit įvesti į bitumo talpą ir išmaišyti maišytuvų ar cirkuliacijos siurblių pagalba. Orientacinė norma: 2-3% nuo bitumo kiekio.
Sasobit plačiai naudojamas SBS elastomerais modifikuoto bitumo gamyboje, nes leidžia padidinti SBS koncentraciją ir pamažinti PmB klampą, bei dar labiau pagerinti atsparumo mechaniniam poveikiui charakteristikas.

Superplast 270x170

2) Dar vienas, ganėtinai sparčiai populiarėjantis, asfalto mišinių modifikavimo, atsparumo provėžoms didinimo būdas – perdirbtos padangų gumos Storelastic su specialiais priedais įvedimas į asfalto maišymo agregatą. Rekomenduojama norma 10% – 20% nuo bitumo kiekio.

Storelastic 300x168

3) Gamtinis bitumas – tai dar viena priemonė padidinti asfalto dangų atsparumą provėžoms. Šis bitumas tiekiamas didmaišiais 0-5 mm arba 4-12 mm frakcijomis. 10% projektinio bitumo pakeitus 12-15% gamtinio bitumo, ženkliai padidinsime bitumo minkštėjimo temperatūrą, sumažinsime penetraciją, pagerinsime bitumo ir mineralinių medžiagų sukibimą, tad asfalto danga bus ilgaamžiškesnė ir gerokai atsparesnė provėžoms.

SLN 160 x130

Turite klausimų?

Užduokite klausimus kontaktinėje formoje arba susisiekite pasinaudojus mūsų kontaktais