Ilgalaikio ženklinimo spausdintuvai

Domina produktas? Pateikite užklausą!

[super_form id=”731″]


Lazerinius spausdintuvus reikėtų priskirti prie ilgalaikio ženklinimo sprendimų, tačiau apie juos plačiau kitame skyriuje “Lazeriniai spausdintuvai”, o šiame skyriuje pateiksime galimus ilgalaikio ženklinimo sprendimus, bei technoligijas:

Elektrocheminis ėsdinimas – tai puikus pasirinkimas norint ženklinti pastovią informaciją (grafika, tekstas, brūkšniniai kodai) ant metalo  paviršių

Dėl nedidelių įrengimo matmenų jis gali būti nešiojamas, todėl Jūs galėsite ženklinti didelių gabaritų gaminamas detales. Prietaisus galima integruoti ir į gamybos liniją. Pagrindinis tokių prietaisų privalumas – mažas gaminamos produkcijos paviršiaus pažeidimas.

Adatinė ženklinimo sistema yra tinkamas įrankis įvairių produktų pagamintų iš plastiko, metalo, ar lydinių ženklinimui. Tai idealiausias pasirinkimas norint ženklinti ne tik greitai, bet ir kruopščiai įvairiausius raidžių ar skaičių derinius, kodus, logotipus, ar kitą informaciją. Sistema yra lengvai valdoma, todėl mėgstama ir populiari įvairiose pramonės šakose. Ši ženklinimo sistema leis ženklinti dideliu greičiu, reikiamo gylio, aukštos kokybės, kruopščius Jums reikalingus ženklus. Šie ženklinimo sistema gali būti stacionari ir nešiojama:

Kiti ilgalaikio ženklinimo sprendimai, kuriuos naudojant galima paženklinti įvarius gaminius:

Paženklinus Jūsų gaminius su ilgalaikio ženklinimo įranga, šis užrašas išliks visą gaminio eksploatavimo laiką ir daugiau!


Turite klausimų?

Užduokite klausimus kontaktinėje formoje arba susisiekite pasinaudojus mūsų kontaktais

[super_form id=”463″]