Priedai šaltiems (remonto) mišiniams gaminti

Domina produktas? Pateikite užklausą!

COLD MIX 150x200

Šaltiems remonto mišiniams gaminti siūlome šiuos priedus: Iterlene IN/200Special, Iteroil G40, Iteroil BG. Visi šie produktai naudojami bitumu apvilktų mineralinių medžiagų „sutepimui”, kad nesuliptų sandėliavimo metu. Skirtingai nuo Iteroil grupės produktų, Iterlene IN/200Special pagerina ir bitumo sukibimą su mineralinėmis medžiagomis.
Rekomenduojamas gamybos procesas:
– reikiamos granulometrijos mineralinės medžiagos išdžiovinamos ir laukiama iki jų temperatūra nukris iki 80° C;
– mineralinėms medžiagoms atvėsus, jos paduodamos į maišymo agregatą kartu su bitumu 160/220 (gali būti naudojamas ir kietesnis bitumas, pavyzdžiui, 70/100, tačiau tokiu atveju mišinys bus kietesnis, reikės daugiau priedo); bitumo maišoma 4.0 – 4,5% nuo mineralinių medžiagų svorio.
– bitumui pilnai padengus mineralines medžiagas, į maišymo agregatą įvedamas vienas iš mūsų siūlomų plastifikatorių. Priklausomai nuo naudojamo bitumo minkštumo, mineralinių medžiagų granulometrijos, bei pageidaujamo mišinio plastiškumo, rekomenduojama plastifikatorių norma yra 20-35% nuo bitumo kiekio. Įvedus plastifikatorių, mišinys gerai išmaišomas.

ItercoldLV200x150 1
ItercoldLV 200x150
ItercoldLV200x150 3

Neretai pasitaiko, kad net ir primityviai šaltu asfaltu užtaisyta duobė išsilaiko ilgiau, nei greta jos esanti asfalto danga – tai tik patvirtina, kad asfalto dangą būtina atnaujinti, nes jos remontas gali būti trumpalaikio poveikio priemonė.

Turite klausimų?

Užduokite klausimus kontaktinėje formoje arba susisiekite pasinaudojus mūsų kontaktais