Rašaliniai/čiurkšliniai spausdintuvai

Domina produktas? Pateikite užklausą!

DOMINO rašaliniai/čiurkšliniai spausdintuvai yra vieni patikimiausių pramoninio produkcijos ženklinimo technologijų tarpe.

Jų populiarumą pramonės įmonėse nulemia technologinės savybės: sugeba rašyti pastovią ir kintamą informaciją ant įvairių produktų ir paviršių labai dideliu greičiu (spausdinant vienos eilutės informaciją iki 510 m/min.):

2017 m. pradžioje Domino į rinką išleido naujos kartos rašalinius/čiurkšlinius spausdintuvus. Nauja AX serija su I-Puls techonologijos purkštukais aukštesniu dažniu formuoja mažesnius ir tankesnius lašus. Analogų ženklinimo rinkoje neturinti technolgija leidžia formuoti ryškesnius ir aukštos raiškos, didesniu greičiu užrašus. Jau pirminis ekonominis Ax150i serijos modelis turi tokias savybes ką iki šiol daugelis gamintojų siūlydavo tik kaip papildomą pasirinkimą už priemoką. Programinė įranga leidžia lengvai ir greitai suvesti naujas žinutes, nesunkiai priskirti datos bei pasikeitimų laike informaciją.

Eksploatuojant Ax serijos spausdintuvus nereikia žinoti programavimo pagrindų, inžinerinių subtilybių ar kitų sudėtingų kvalifikacijų. Domino patirtis leido sukurti patikimą technologinį produktą atsparų aplinkai ir kitiems įvairiems ekstremaliems pokyčiams: Ax150i – IP55, Ax350i – IP65, Ax550i – IP66. Domino Jums siūlo patikimus, laiko patikrintus bei ištobulintus ženklinimo sprendimus kurie nekelia rūpesčių:

ax spausdintuvai
  • informacija gali būti rašoma nuo 1 ki 8 eilučių išilgai produkto judėjimo krypčiai;
  • yra labai plati gama specializuoto rašalo, skirto įvairiems paviršiams ir darbo sąlygoms (plastikas, metalas, tekstilė, šlapias, dulkėtas, apšerkšnijęs ir kt. paviršius);
  • rašyti šios technologijos spausdintuvais galima ir ant nelygaus paviršiaus;
  • rašymo įrenginys neturi kontakto su gaminiu ar jo paviršiumi, todėl yra patogesnė instaliacija.

Vieno rašalinio/čiurkšlinio spausdintuvo maksimalaus eilučių skaičiaus spausdinimo pavyzdžiai – tai jau raiškios spaudos technologija:

rasymo pavuzdziai

Išskirtinis modelis yra “Domino A serijos Duo. Šis spausdintuvas dviem čiurkšlėmis vienoje spausdinimo galvoje leidžia spausdinti iki 8 eilučių t.y. du kartus daugiau eilučių, ženkliai didesniu greičiu nei vienos čiurkšlės spausdintuvu. Galima spausdinti didelės apimties informaciją bei kurti didesnės raiškos logotipus.

Turite klausimų?

Užduokite klausimus kontaktinėje formoje arba susisiekite pasinaudojus mūsų kontaktais